خیارشور در انواع تک نفره و یا در حج های بیشتر به فروش می رسد و مزیت خیارشور بسته بندی شده در اندازه تک نفره برای پذیرایی مناسب می باشد و انواع مرغوب خیارشور را می توان خریداری کرد.
خیارشور را می توان در حجم های مختلف با اندازه های متنوعی مانند خیارشورهای بسته بندی شده تک نفره تهیه کرد. خرید و تهیه خیارشورهای آماده به مصرف تک نفره در برندهای مختلفی وجود دارد که با قیمتی مناسب و طعم های خوب و خوش طعم برای مشتری های مختلف عرضه می گردد. مرغوب بودن خیارشورهای تک نفره مانند انواع دیگر از خیارشور با حجم های بیشتر می باشد و مزایای انواع دیگر خیارشور در مقادیر مختلف تولید شده و بسته بندی شده را دارد. برای خیارشورهای مختلف و حجم های مختلف کیفیت رعایت می شود و خیارهای تازه در امر مرغوب شدن خیارشور نهایی بی تاثیر نیست. کیفیت خیارشور برای انواع متفاوت در برندهای گوناگون می تواند با هم فرق داشته باشد و توجه به ترکیبات اولیه مهم می باشد.


خیارشور تک نفره

خیارشور در بسته بندی های وکیوم و بسته بندی های دیگر کارخانه ای وجود دارد و برای تهیه خیارشور تک نفره به صورت خانگی می توان آن را پس از آماده شدن در ظروف کوچکتر بسته بندی کرد و به صورت کمتر با حجم کمتر مورد استفاده قرار داد. خیارشور بهتر است در جای مناسبی و شرایط دمایی خنک نگهداری شود تا گرما و خشک شدن مایع خیارشور سبب کپک زدن آن نشود.
منبع: ترشی و مربا ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید