خرید عمده خیارشور حلب پاستوریزه در شمال

خرید عمده خیارشور حلب پاستوریزه در شمال


بسته بندی مناسب خیارشور یکی از عوامل بسیار موثر در افزایش فروش است. امروز ازنمونه بسته بندی های بسیار رایج در مراکز تولیدی بسته بندی حلب و دبه بوده که هر کدام دارای مزیت مشترکی از جمله قیمت مناسب برای عرضه در بازار می باشند.
در زیر بصورت خلاصه موارد مختلف در بسته بندی خیارشور را با ذکر نمونه های مناسب برای مصارف مختلف اشاره میکنیم

بسته بندی کوچک با کیفیت بالای خیارشور 

این نمونه ازبسته بندی مناسب برای عرضه در سوپر مارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای و هایپر مارکت هاست. در این نوع بسته بندی ازبهترین نمونه های خیارشور استفاده شده که در بسته بندی های مختف همچون شیشه، پت، وکیوم پاکتی و وکیوم ظرفی عرضه میشود.
البته رایج ترین نمونه این دسته از خیارشور ها، خیارشور شیشه ای میباشد.وزن خالص خیارشور در این نمونه ها بین ۳۵۰ تا ۱۵۰۰ گرم متغیر است.

بسته بندهای تک نفره خیارشور

این نمونه ازبسته بندی مناسب عرضه در اماکن خدماتی همچون رستورانها و فست فود ها میباشد.
ازدیگر موارد مصرف این بسته بندی نهادهای دولتی همچون پادگانها ، زندانها، بیمارستان ها و دانشگاهها میتوان اشاره کرد.
بسته بندیهای تک نفره خیارشور با وزن تقریبی ۵۰ الی ۱۵۰ گرم در بازار عرضه میشوند

تجارت اینترنتی خیارشور

بسته بندی نیمه فله خیارشور

این بسته بندی مناسب عرضه در سوپر مارکت ها میباشد. قیمت مناسب و کیفیت بالا از ویژگیهای این دسته از بسته بندی در حوزه خیارشور می باشد که میتوان به بسته بندی پت ۲/۵ و ۵ کیلویی در ظروف پلی اتیلن اشاره کرد.

پخش عمده خیارشور

بسته بندی فله ای خیارشور

بسیاری از واحد های خدماتی دغدغه قیمت تمام شده پایین جزو اولویت های های اصلی در خرید خیارشور است. ازدیگر موارد مهم در بسته بندی فله سهل الاستفاده بودن محتویات بسته بندی است.
نمونه های دبه ای ، حلب و سطلی جزو محبوبتربن و رایج ترین نمونه های بسته بندی فله محسوب میشوند. البته نمونه ی دبه ای خیارشور به هیج عنوان سهل الاستفاده نیست و بیشتر بخاطر قیمت پایین ظرف مورد استقبال مشتریان قرار میگیرد.
وزن خالص در بسته بندی فله معمولا ۸ کیلوگرم میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید