عرضه ترشیجات
خانه / خیارشور بسته بندی / خیارشور تک نفره / ارزانترین قیمت ترشی و خیارشور تک نفره
قیمت ترشی و خیارشور

ارزانترین قیمت ترشی و خیارشور تک نفره

معمولا در میهمانی، در کنار غذای اصلی، چاشنی های دیگر نیز سرو می شود. اگر بخواهید میهمانی پر و پیمانی تدارک بدهید، بهتر است قبل از اقدام به خرید محصولات دیگر، از قیمت ترشی و خیارشور اطلاع پیدا کنید.

یکی از هیجان انگیز ترین و دیر عین حال سخت ترین مراسم هایی که در ایران برگزار می شود، میهانی های خانوادگی است. متاسفانه در برخی از این مراسم ها هزینه های هنگفتی می شود و این در حالی است که احتمالا اکثر افراد حاضر در آن میهمانی قشر متوسط یا رو به پایین هستند.

این سنت اشتباه، طی چندین سال متمادی به فرهنگ ما اضافه شده است. اما اگر بخواهیم این مراسمات را سبک تر برگزار کنیم، چطور تدارک ببینیم؟

اول از همه باید در تهیه  غذای اصلی تا حد توان، معمولی تر اقدام کنیم. از بین چندین نوع غذا یک یا حداکثر دو نوع را انتخاب کنیم و به پخت آن بپردازیم. بعد از غذای اصلی نوبت به دسر می رسد. بسیاری از دسرهای ایرانی مانند ماست و اسفناج و… را می توان تهیه کرد.

پس از دسر باید چاشنی های سفره را انتخاب کرد. معمولا ماست، ترشیجات و خیارشور از متداول ترین چاشنی ها هستند. خیارشور، سالم ترین و محبوب ترین خوراکی بین آن هاست.

قیمت ترشی و خیارشور

تفاوت خیارشور و ترشی

  • خیارشور به نسبت ترشی ارزان تر است
  • ترشی جوان پسند تر است
  • خیارشور برای اکثر بیماری ها ضرری ندارد
  • ترشی انواع مختلفی دارد

ترشی و خیارشور صادراتی

در سال های اخیر، محصولات غذایی ایران به حد و کیفیت عالی رسیده است. بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی سالانه خواهان چندین تن خیارشور و ترشی ایرانی هستند. در حال حاضر بخش زیادی از خیارشور فله ای ایران به عراق صادر می شود. ضمن اینکه خیارشور شیشه ای ایران در حال حاضر در کشور های اروپایی و حوزه خلیج فارس عرضه می شود.

قیمت ترشی و خیارشور

قیمت ترشی و خیارشور در ایران متنوع است. برخی ارزان تر و برخی گران تر هستند. شما می توانید بسته به بودجه و سایز محصول مود نیاز، در انواع اندازه آنها را یافته و خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهریان یسار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09187048053
آدرس کانال: iranpickles@
سایت تخصصی ترشی: www.torshiha.ir
پست الکترونیکی: cherrysell.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خیارشور در ظرف پلاستیکی تک نفره قزوین

خیارشور در ظرف پلاستیکی تک نفره قزوین

خیارشور در ظرف پلاستیکی در اوزان مختلف تهیه و تولید می شود. ورن این بسته …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام