عرضه ترشیجات
خانه / خیارشور بسته بندی / خیارشور تک نفره / فروش خیارشور تک نفره قیمت مناسب
خیارشور در ظرف پلاستیکی تک نفره قزوین
خیارشور در ظرف پلاستیکی تک نفره قزوین

فروش خیارشور تک نفره قیمت مناسب

فروش خیارشور تک نفره سوپر ویژه با طعم و کیفیت عالی و تولید شده از خیارشور درجه یک همدان با قیمت مناسب در حال انجام است. بسته بندی تک نفره  انواع ترشی و خیارشور به دلیل بالا بردن سطح خدمات دهی اماکن خدماتی مانند رستورانها به خوبی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

فروش خیارشور تک نفره قیمت مناسب

وزن خیارشور های تک نفره

خیارشور های تک نفره عموما با وزن حدود ۱۰۰ گرم در بازار عرضه میشوند. به دلیل بسته بندی کوچک نمونه های تک نفره میباست خیارشور های مورد استفاده ار کوچکترین سایز ممکن که همان خیارشور سوپرویژه است تهیه شود.

نوع بسته بندی خیارشور های تک نفره

به دلیل استفاده بدون واسطه مشتری نهایی از محصولات تک نفره باید بیشترین دقت ممکن در بسته خیارشور تک نفره لحاظ شود چر که کوچکترین مشکل میتواند نه تنها مشتریان اماکن خدماتی را ناراضی نماید بلکه زمینه ای خواهد بود برای به خظر افتادن برند محصولات از همین روی با نوع بسته بندی خیارشور به دقت انتخاب شود تا محتویات محصول به خوبی حفاظت کند. در ثانی برای افزایش فروش و تبلیغ برند بی شک محصولات تک نفره جاگاه ویژه ای خواهند  به همین خاطر با از کلیشه مناسب و متناسب با نوع جنس، برای بسته بندی انتخاب کرد.

جهت مشاوره و خرید محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهریان یسار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09187048053
آدرس کانال: iranpickles@
آدرس کانال: siparakspices@
سایت تخصصی ترشی: www.torshiha.ir
پست الکترونیکی: cherrysell.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارزانترین قیمت ترشی و خیارشور تک نفره

معمولا در میهمانی، در کنار غذای اصلی، چاشنی های دیگر نیز سرو می شود. اگر بخواهید میهمانی پر و پیمانی تدارک بدهید، بهتر است قبل از اقدام به خرید محصولات دیگر، از

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام