قیمت ترشی بسته بندی

خیارشور شیشه ای ویژه


بسته بندی های ترشی موجود در سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای کدام قیمت و کیفیت مناسب تری دارند؟امروز مصرف کنند گان ایرانی همانند گذشته مجبور نیستند که صرفا خرید خود را محصولات فله ای انجام دهند علی الخصوص که در محصولاتی مانند ترشیجات و شوری جات مشکلی بنام فساد و کپک زدگی محصولات همواره وجود داشته است.

در مطلبی که در سایت pickleo.ir درج شد به طور مختصر انواع بسته بندی های سوپر مارکتی رایج در کشور که مناسب مصارف خانواده هاست مورد بررسی قرار گرفت.

در این مطلب قصد آن داریم تا با مقایسه قیمت و کمیت ترشیجات مختلف در بسته بندی مختلف کمک کنیم تا توزیع کنندگان و مصرف کنند گان انتخاب مناسب تری انجام دهند

به همین منظور در جدول زیر دو نمونه از محصولات اصلی از جمله خیارشور و ترشی مخلوط را جنبه های مختلف بررسی میکنیم.

بسته بندی ترشی وکیوم

خرید خیارشور شیشه ای

جنبه مختلف مقایسه بسته بندی ترشی و قیمت آن

برای بررسی کامل انواع بسته بندی ترشی دو محصول خیارشور و ترشی مخلوط که رایج ترین نمونه محصولات ترشی و خیارشور در دو بسته بندی وکیوم و شیشه ۷۰۰ گرمی بررسی شده است.

دو بسته بندی بصورت کلی از جنبه های زیر مورد مقایسه قرار گرفته که عبارتند از:

  • قیمت تمام شده
  • وزن خالص و وزن ناخالص
  • سلامت محصول و ظاهر محصول
  • قابلیت استفاده از ظرف محصول

جدول مقایسه کامل ترشی و خیارشور در بسته بندی وکیوم و شیشه

بسته بندی ترشی وکیوم

البته در این مقایسه میتوان بسته بندی پاکتی را نیز اضافه کرد که با توجه به هزیته پایین ظرف ترشیجات وکیوم رقابت پذیری مناسبی با بسته بندی وکیوم و شیشه خواهد داشت.

البته باید به این نکته هم توجه داشت که جا افتادن یک محصول در یک منطقه میتواند تاثیر بسیاری بر تمایل مصرف کننده کنندگان به یک محصول خاص داشته باشد.

در این مقایسه مشخص میشود که هزینه حمل ترشیجات وکیوم نسبت به نمونه شیشه ای نزدیک به ۵۰ درصد خواهد بود. ولی با توجه به قیمت تمام شده ظروف وکیوم قیمت این محصول در مقایسه با نمونه های شیشه ای افزایش داشته است.

از طرفی ظروف شیشه ای قابلیت استفاده مجدد برای خانواده ها نیز دارد و محصول تولید شده نیز به علت عدم امکان کنش میان محلول اسیدی و ظروف شیشه ای بسیار قابل اطمینان تر خواهد بود.

مجموعه سی پرک این امکان را دارد تا همه بسته بندی های ترشی را در اختیار شرکت های پخش در سراسر کشور قرار دهد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *